Forum *** FORUM MIESZKAŃCÓW IWONICZA ZDROJU *** Strona Główna *** FORUM MIESZKAŃCÓW IWONICZA ZDROJU ***

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pytanie do administratora?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum *** FORUM MIESZKAŃCÓW IWONICZA ZDROJU *** Strona Główna -> Sprawy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piwej47



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 40

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 09:59    Temat postu: pytanie do administratora? Odpowiedz z cytatem

Witam. ! ! ! chciałbym zapytać jak to jest , że został usunięty mój post (odpowiedż dla Staszka?) nie zawierał on treści obrażliwej , ani wulgarnej, mógł być jedynie nie miły dla odbiorcy (ale cóż czasami prawda boli ) wydawało mi się , że forum jest po to aby pisać to co się myśli, a nie to co ktoś by chciał . Chyba że forum działa pod dyktando Staszka ( najprawdopodobniej burmistrza) pozdrawiam Piwej 47
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sty 27, 2009 09:59    Temat postu:

Powrót do góry
administrator



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 26

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Proszę dokładnie sprawdzić, czy nie zachodzi pomyłka . Administracja od kilku miesięcy nie dokonywała żadnych usunięć postów . Jeżeli jednak post zniknął, to może był to błąd techniczny . Prosimy o więcej informacji, kiedy post został napisany i w jakim temacie . Istnieje bowiem kilka podobnych tematów na forum .
Forum na pewno nie działa pod dyktando Staszka Very Happy
Pozdrawiamy ! Administracja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piwej47



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 40

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. ! ! ! przepraszam. ! ! ! miał Pan rację, w innym temacie napisałem, a potem szukałem w innym(sprawa dotyczyła przedszkola)Pozdrawiam Piwej47
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bob



Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 54
Skąd: Iwonicz Zdrój

PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staszek narzekał że był straaszony usunięciem z forum przoszę by tego nie tobić opinie takie jak jego też są potrzebne i rzucają pewne światło na myślenie co niektórych. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
administrator



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 26

PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usunięcie kogokolwiek z forum jest podyktowane jedynie przekroczeniem przez użytkownika regulaminu lub innymi działaniami na szkodę forum .
Forum istnieje prawie dwa lata i dotąd tylko 2 razy została zastosowana taka "kara" .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jbr



Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie mogę sprawdzać, co inni piszą na Forum?
Brak autoryzacji, brak autoryzacji, czy to oznacza, że autor nie zgadza się na to, by ktoś czytał jego posty?
A może po prostu nie umiem szukać? jbr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 26

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Użytkownik, który posiada aktywne konto na Forum, ma automatycznie możliwość czytania postów i ich pisania .
Proszę dokładniej opisać sytuację w której pojawia się komunikat .
Najprawdopodobniej jednak problem wynika z nieprawidłowego posługiwania się Forum i "klikania myszką" na autora postu, zamiast na temat . Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jbr



Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ten wasz system skomplikowany. Napisałem dwa posty, a chyba nikt poza mną o nich nie wie, ponieważ figurują pod "do wysłania", ale nie ma tam
oznaczenia "wyślij" (wydaje mi się, że je wysłałem). Prowadzę w internecie dwa blogi - i żadnych problemów, wszystko jak na dłoni.
Jbr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 26

PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jbr Chyba jednak nie jest taki skomplikowany, skoro udało Ci się napisanie tego i poprzedniego postu Very Happy

Te, których nikt nie widzi, to najprawdopodobniej prywatne wiadomości, do innych forumowiczów .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sob Lut 14, 2009 12:32    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum *** FORUM MIESZKAŃCÓW IWONICZA ZDROJU *** Strona Główna -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

*** FORUM MIESZKAŃCÓW IWONICZA ZDROJU ***  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group